O mnie

O mnie

Z największą przyjemnością witam Państwa na stronie internetowej prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej w Szczecinie.

Oferuję Państwu profesjonalną pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania opinii, przygotowywania umów, pism przedsądowych i procesowych, a także kompleksowego prowadzenia spraw i reprezentacji przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami władzy publicznej wszystkich instancji.

W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajduje się prawo rodzinne, cywilne, karne oraz medyczne. Powierzone mi sprawy prowadzę z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie, starając się znaleźć dla Państwa najdogodniejsze rozwiązanie. Zapewniam przejrzyste i elastyczne warunki współpracy, oparte na wzajemnym zaufaniu i stałym kontakcie z klientem.

Z uwagi na szczególne relacje jakie powinny łączyć adwokata z klientem, a także specyfikę powierzanych spraw, pragnę Państwa zapewnić, iż wszelkie przekazane mi przy świadczeniu usług prawnych informacje objęte są ścisłą tajemnicą zawodową.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii prawnej w Szczecinie.

Sanda Guzierowicz

adwokat Szczecin